| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
240W BIPV Cam Perde Duvarı Şeffaf Cephe Güneş Paneli PV Perde Duvarı Modülü
Bu yüksek kaliteli şeffaf BIPV cam perde duvarı PV cephe modülüyle bina dışını değiştirin.Herhangi bir mimari tarzı kusursuz bir şekilde uyumluA sınıf yangın güvenliği, güçlü rüzgar direnci, geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 25 yıllık güç çıkışı garantisi ile inşa edilmiş.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Maksimum Güç | 240W |
| Kısa devre akımı | 2.03A |
| Açık devre voltajı | 178.3V |
| Maksimum Güç Noktası Akımı | 1.81A |
| Maksimum Güç Noktası Voltajı | 136V |
| Güç Toleransı | ±5W |
| Maksimum Sistem Voltajı | 1000V |
| Maksimum nominal sigorta akımı | 5A |
| Uygulama sınıfı | A |