| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
240W CdTe İnce Film BIPV Güneş Camı.
Bu CdTe İnce Filmli BIPV Güneş Cam Perde Dual-Funksiyonlu Bina Entegre Fotovoltaik (BIPV) bileşenidir.Mimarlık kaplama malzemesinin temiz güneş enerjisi üretimiyle rolünü birleştirir, modern tasarım ve güvenlik gereksinimlerini karşılarken bina cephelerini dağıtılmış yeşil enerji santrallerine dönüştürüyor.
Teknik özellikler
| Adlık Güç | 240W |
| Açık devre voltajı | 178.3V |
| Kısa devre akımı | 2.03A |
| Maksimum Güç Voltajı | 136V |
| Maksimum Güç Akımı | 1.81A |
| Maksimum Sistem Voltajı | 1000V |
| Güç Toleransı | ±5W |
| Hücre Türü | Kadmyum tellürür (CdTe) ince film |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Bağlantılar | MC4 uyumlu |
| Bağlantı Kutusu | Özelleştirilebilir bölünmüş tip tasarımı |
Kurşun Noktaları
Başvurular