| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
380W Renkli Fotovoltaik Cam Modülleri PV Fasad Panelleri
Yenilikçi BIPV güneş camımız, zarif estetiği verimli enerji üretimiyle birleştirerek pencereleri, cepheleri ve çatıları temiz enerji yüzeylerine dönüştürüyor.
Sertleştirilmiş cam ve yüksek performanslı hücrelerden yapılmış, özel renkleri, %10-75 ayarlanabilir şeffaflığı ve boyutları destekler.Yangına ve UV'ye dayanıklıEnerji maliyetlerinizi ve karbon ayak izinizi düşürün. Toplu indirimler hazır.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Maksimum Güç Çıkışı | 380W |
| Açık devre voltajı | 40.8V |
| Kısa devre akımı | 11.35A |
| Çalışma Voltajı | 34.8W |
| Çalışma akımı | 10.92A |
| IP derecelendirme | IP67 |
| Maksimum Sistem Voltajı | 1500V |
| Bağlantının uzunluğu | 90cm |