| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
125W CdTe 40% Şeffaf BIPV Güneş Camı Bina Entegre Fotovoltaik Perde Duvarı
Mimarlık projelerinizi bu 125W CdTe BIPV Güneş Cam Perde Duvarı ile yükseltin (40% Işık İletimliliği).Yüksek kaliteli ultra-beyaz kalınlaşmış cam ve gelişmiş CdTe ince film teknolojisinin kesintisiz bir birleşimiModern ticari cepheler, tavan pencereleri ve güneş gölgesine yönelik sistemler için idealdir.Doğal ışık infüzyonunu sürdürülebilir enerji üretimi ile dengeler.
Yapı ve Malzeme
| Boyut | 1200×1600 mm |
| Kalınlığı | 15.4mm |
| Ağırlık | 64 kg |
| Ön/Arka plaka | 5.0mm Ultra beyaz kalınlaştırılmış cam |
| CdTe katmanı | 3.2mm |
| PVB Kapsülasyon | 1.14mm |