| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu 45W %40 Şeffaf CdTe BIPV Güneş Camı, özellikle pencere ve küçük ölçekli giydirme cephe uygulamaları için tasarlanmış, kompakt, enerji tasarruflu, binaya entegre bir fotovoltaik paneldir. Gelişmiş CdTe ince film teknolojisi ve birinci sınıf yalıtımlı Low-E yapısıyla üretilen bu ürün, doğal ışık iletimini, ısı yalıtımını ve temiz enerji üretimini dengeler; enerji tasarruflu bina cepheleri, tavan pencereleri ve avlular için idealdir.
| Boyut | 1200*600mm |
| Kalınlık | 47 mm |
| Ağırlık | 42,5 kg |
| Ön Cam | 5mm Ultra Beyaz Temperli Cam |
| Arka Cam | 5mm Düşük E Temperli Cam |
| Yalıtım Katmanı | 5mm Argon Dolu Hava Alanı |