| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
To 45W 40% przezroczyste szkło słoneczne CdTe BIPV jest kompaktowym, energooszczędnym panelem fotowoltaicznym zintegrowanym z budynkiem, specjalnie zaprojektowanym do zastosowań w oknach i małych ścianach zasłonowych.Zbudowany z zaawansowaną technologią cienkich folii CdTe i wysokiej klasy izolowaną strukturą Low-E, równoważy przepustowość naturalnego światła, izolację cieplną i wytwarzanie czystej energii, idealnie nadaje się do energooszczędnych elewacji budynków, świetlików i atrium.
| Wielkość | 1200*600 mm |
| Gęstość | 47 mm |
| Waga | 420,5 kg |
| Szkło przednie | 5 mm ultrabiałe szkło hartowane |
| Szkło z tyłu | 5 mm szkło o niskiej temperaturze E |
| Warstwa izolacyjna | Przestrzenie powietrzne wypełnione 5 mm argonem |