| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αυτό το 45W 40% Διαφανές Ηλιακό Γυαλί CdTe BIPV είναι ένα συμπαγές, ενεργειακά αποδοτικό φωτοβολταϊκό πάνελ που ενσωματώνεται σε κτίριο, ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές παραθύρων και μικρής κλίμακας τοίχων κουρτίνας.Κατασκευασμένο με προηγμένη τεχνολογία λεπτής ταινίας CdTe και υψηλής ποιότητας μονωτική δομή Low-E, εξισορροπεί τη διαβίβαση του φυσικού φωτός, τη θερμική μόνωση και την καθαρή παραγωγή ενέργειας, ιδανικό για τις ενεργειακές προσόψεις κτιρίων, τα φανάρια και τα αίθρια.
| Μέγεθος | 1200*600 mm |
| Δάχος | 47 χιλιοστά |
| Βάρος | 42.5 κιλά |
| Παράθυρο | 5 mm Υπερλευκό Επεξεργασμένο Γυαλί |
| Πίσω γυαλί | 5 mm χαμηλής θερμοκρασίας υαλοπίνακα |
| Σκηνή μόνωσης | Αεροσκάφος γεμάτος 5 mm Αργκόν |