| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Dit 45W 40% transparant CdTe BIPV zonneglas is een compact, energiezuinig, in het gebouw geïntegreerd fotovoltaïsch paneel, speciaal ontworpen voor raam- en kleinschalige vliesgeveltoepassingen. Gebouwd met geavanceerde CdTe-dunnefilmtechnologie en een eersteklas geïsoleerde Low-E-structuur, combineert het natuurlijke lichttransmissie, thermische isolatie en schone energieopwekking – ideaal voor energiebesparende gevels, dakramen en atria van gebouwen.
| Maat | 1200*600mm |
| Dikte | 47 mm |
| Gewicht | 42,5 kg |
| Voorglas | 5 mm ultrawit gehard glas |
| Achter glas | 5 mm Low-E gehard glas |
| Isolatielaag | 5 mm met argon gevulde luchtruimte |