| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
240W CdTe dunne film BIPV zonneglas | Gebouw geïntegreerde fotovoltaïsche vliesgevel
Deze CdTe dunne film BIPV vliesgevel op zonne-energie is een gebouwgeïntegreerde fotovoltaïsche (BIPV) component met dubbele functie. Het combineert de rol van architectonisch omhulselmateriaal met schone opwekking van zonne-energie, waardoor gevels van gebouwen worden omgezet in gedistribueerde groene energiecentrales en tegelijkertijd wordt voldaan aan de moderne ontwerp- en veiligheidseisen.
Technische specificaties
| Nominaal vermogen | 240W |
| Open circuit spanning | 178,3V |
| Kortsluitstroom | 2.03A |
| Maximale voedingsspanning | 136V |
| Maximale stroomsterkte | 1,81A |
| Maximale systeemspanning | 1000V |
| Machtstolerantie | ±5W |
| Celtype | Cadmiumtelluride (CdTe) dunne film |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Connectoren | MC4-compatibel |
| Aansluitdoos | Aanpasbaar split-type ontwerp |
Opsommingstekens
Toepassingen