| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
240W CdTe فیلم نازک BIPV شیشه خورشیدی ♪ ساخت یک دیوار پرده فتوولتائیک یکپارچه
این CdTe Thin-Film BIPV Solar Glass Curtain Wall یک قطعه فتوولتائیک یکپارچه ساختمان (BIPV) با دو عملکرد است.نقش مواد پوشش معماری را با تولید انرژی خورشیدی پاک ترکیب می کند، تبدیل نمای ساختمان ها به نیروگاه های سبز توزیع شده در حالی که نیازهای مدرن طراحی و ایمنی را برآورده می کند.
مشخصات فنی
| قدرت نامی | ۲۴۰ وات |
| ولتاژ مدار باز | 178.3V |
| جریان مدار کوتاه | 2.03A |
| حداکثر ولتاژ قدرت | 136 ولت |
| حداکثر جریان برق | 1.81A |
| حداکثر ولتاژ سیستم | 1000 ولت |
| تحمل قدرت | ±5W |
| نوع سلول | فیلم نازک تدمیوم تلورید (CdTe) |
| دمای عملیاتی | -40°C تا +85°C |
| کانکتورها | سازگاری با MC4 |
| جعبه اتصال | طراحی نوع تقسیم قابل تنظیم |
نکات مهم
درخواست ها