| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
240W CdTe Thin Film BIPV Solar Glass | Κτίριο Ολοκληρωμένο Φωτοβολταϊκό Παραπέτασμα
Αυτό το CdTe Thin-Film BIPV Solar Glass Curtain Wall είναι ένα ενσωματωμένο φωτοβολταϊκό στοιχείο κτιρίων (BIPV) διπλής λειτουργίας. Συνδυάζει το ρόλο του αρχιτεκτονικού υλικού περιβλήματος με την καθαρή παραγωγή ηλιακής ενέργειας, μετατρέποντας τις προσόψεις των κτιρίων σε κατανεμημένους πράσινους σταθμούς ηλεκτροπαραγωγής ενώ πληρούν τις σύγχρονες απαιτήσεις σχεδιασμού και ασφάλειας.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Ονομαστική ισχύς | 240 W |
| Τάση ανοιχτού κυκλώματος | 178,3 V |
| Ρεύμα βραχυκυκλώματος | 2,03Α |
| Μέγιστη τάση ισχύος | 136V |
| Μέγιστο ρεύμα ισχύος | 1,81Α |
| Μέγιστη τάση συστήματος | 1000V |
| Ανοχή ισχύος | ±5W |
| Τύπος κελιού | Τελλουρίδιο του καδμίου (CdTe) λεπτής μεμβράνης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Συνδέσεις | Συμβατό με MC4 |
| Κουτί διακλάδωσης | Προσαρμόσιμος σχεδιασμός τύπου split |
Κουκκίδες
Εφαρμογές