| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Φ/Β Πίνακες Πρόσοψης Έγχρωμες Φωτοβολταϊκές Μονάδες Γυαλιού 380W
Το καινοτόμο ηλιακό μας γυαλί BIPV συνδυάζει την κομψή αισθητική με την αποδοτική παραγωγή ενέργειας, μετατρέποντας τα παράθυρα, τις προσόψεις και τις στέγες σε επιφάνειες καθαρής ενέργειας.
Κατασκευασμένο από σκληρυμένο γυαλί και κύτταρα υψηλής απόδοσης, υποστηρίζει προσαρμοσμένα χρώματα, 10%-75% ρυθμιζόμενη διαφάνεια και μεγέθη. Παρέχει ισχύ 100-300 W/m², με πιστοποίηση CE/IEC, πλήρως ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, στη φωτιά και στην υπεριώδη ακτινοβολία. Μειώστε το ενεργειακό σας κόστος και το αποτύπωμα άνθρακα. Έτοιμες οι μαζικές εκπτώσεις. Επικοινωνήστε μαζί μας για προσφορά σήμερα!
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 380W |
| Τάση ανοιχτού κυκλώματος | 40,8 V |
| Ρεύμα βραχυκυκλώματος | 11.35 Α |
| Τάση λειτουργίας | 34,8 W |
| Λειτουργικό Ρεύμα | 10,92Α |
| Αξιολόγηση IP | IP67 |
| Μέγιστη τάση συστήματος | 1500V |
| Μήκος σύνδεσης | 90 εκ |