| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
380W gekleurde fotovoltaïsche glasmodules PV-gevelpanelen
Ons innovatieve BIPV-zonneglas combineert strakke esthetiek met efficiënte energieopwekking, waardoor ramen, gevels en daken worden omgezet in schone energieoppervlakken.
Het is gemaakt van gehard glas en hoogwaardige cellen en ondersteunt aangepaste kleuren, 10%-75% aanpasbare transparantie en formaten. Levert een vermogen van 100-300 W/m², CE/IEC-gecertificeerd, volledig weer-, brand- en UV-bestendig. Verlaag uw energiekosten en ecologische voetafdruk. Bulkkortingen klaar. Neem vandaag nog contact met ons op voor een offerte!
| Parameter | Details |
|---|---|
| Maximaal uitgangsvermogen | 380W |
| Open circuit spanning | 40,8V |
| Kortsluitstroom | 11.35 uur |
| Bedrijfsspanning | 34,8 W |
| Bedrijfsstroom | 10.92A |
| IP-classificatie | IP67 |
| Maximale systeemspanning | 1500V |
| Lengte van connector | 90 cm |