| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
240W BIPV glazen gordijnmuur transparante gevel zonnepaneel PV gordijnmuur module
Transformeer de buitenkant van een gebouw met deze super transparante BIPV glazen gordijnwand PV gevelmodule.perfect aansluiten bij elke architecturale stijlGebouwd met brandveiligheidsklasse A, sterke windweerstand, breed werktemperatuurbereik, en ondersteund door een 25-jarige garantie op vermogen.
| Parameter | details |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 240 W |
| Kortsluitingstroom | 2.03A |
| Opencircuitspanning | 178.3V |
| Maximale Power Point-stroom | 1.81A |
| Maximale spanning van het powerpoint | 136 V |
| Krachtvertrouwen | ±5W |
| Maximale systeemspanning | 1000V |
| Maximale nominale spuitstroom | 5A |
| Toepassingscategorie | Een |