| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
۲۴۰ وات BIPV شیشه پرده دیوار شفاف نمای صفحه خورشیدی PV پرده دیوار ماژول
با این ماژول پردۀ شیشه ای شفاف BIPV، نمای ساختمان را تغییر دهید. این ماژول دارای رنگ های غنی و ظاهر شبیه سنگ است.که با هر سبک معماری کاملاً سازگار استبا درجه ایمنی آتش از کلاس A ساخته شده، مقاومت باد قوی، طیف گسترده ای از دمای کار، و با حمایت از 25 سال تضمین قدرت خروجی.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| حداکثر قدرت | ۲۴۰ وات |
| جریان مدار کوتاه | 2.03A |
| ولتاژ مدار باز | 178.3V |
| حداکثر جریان نقطه قدرت | 1.81A |
| حداکثر ولتاژ نقطه برق | 136 ولت |
| تحمل قدرت | ±5W |
| حداکثر ولتاژ سیستم | 1000 ولت |
| حداکثر جریان نامی فیوز | 5A |
| کلاس کاربرد | A |