| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
240W BIPV szklana ściana osłonowa przezroczysta fasada panel słoneczny moduł ściany osłonowej PV
Zmień wygląd zewnętrzny budynku dzięki temu najwyższej jakości przezroczystemu modułowi fasadowemu PV ze szkła osłonowego BIPV. Charakteryzuje się w pełni konfigurowalnymi, bogatymi odcieniami i wyglądem naśladującym kamień, idealnie pasującymi do każdego stylu architektonicznego. Zbudowany w klasie bezpieczeństwa przeciwpożarowego A, charakteryzujący się dużą odpornością na wiatr, szerokim zakresem temperatur roboczych i objęty 25-letnią gwarancją mocy wyjściowej.
| Parametr | bliższe dane |
|---|---|
| Maksymalna moc | 240 W |
| Prąd zwarciowy | 2.03A |
| Napięcie obwodu otwartego | 178,3 V |
| Maksymalny prąd punktu mocy | 1,81A |
| Maksymalne napięcie punktu mocy | 136 V |
| Tolerancja mocy | ±5 W |
| Maksymalne napięcie systemu | 1000 V |
| Maksymalny prąd znamionowy bezpiecznika | 5A |
| Klasa aplikacji | A |