| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
240W BIPV γυάλινος τοίχος κουρτίνας διαφανής πρόσοψη ηλιακό πάνελ PV τοίχος κουρτίνας μονάδα
Μεταμορφώστε τα εξωτερικά των κτιρίων με αυτό το διαφανές γυάλινο μοντέλο προκάλυψης.ταιριάζει σε κάθε αρχιτεκτονικό στυλ τέλειαΚατασκευασμένο με βαθμό πυρκαγιάς κατηγορίας Α, ισχυρή αντίσταση στον άνεμο, ευρύ εύρος θερμοκρασίας εργασίας, και υποστηρίζεται από εγγύηση ισχύος 25 ετών.
| Παράμετρος | λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς. | 240W |
| Σύνδρομο βραχυκυκλώματος | 2.03Α |
| Δυναμική τάση ανοικτού κυκλώματος | 178.3V |
| Μέγιστο ρεύμα μονάδας ισχύος | 1.81Α |
| Μέγιστη τάση σημείου τροφοδοσίας | 136V |
| Αντοχή ισχύος | ±5W |
| Μέγιστη τάση συστήματος | 1000V |
| Μέγιστο ονομαστικό ρεύμα ασφάλειας | 5Α |
| Τάξη εφαρμογής | Α |