| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Anma Enerjisi | 10.24kWh |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Nominal Kapasite | 200 Ah |
| Maksimum Şarj Akımı | 100A |
| Hücre Modeli | 3.2V 100Ah |
| Koruma Seviyesi | IP51 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gücü | 5000W |
| Çıkış Gerilimi | 220/230/240V |
| Çıkış Frekansı | 50/60 Hz |
| Çıkış Toplam Bozulma | <%3 |
| Maksimum Dönüşüm Verimliliği | %93,6 |
| MPPT Verimliliği | %99,9 |