| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| انرژی نامی | 10.24 کیلووات ساعت |
| ولتاژ نامی | 51.2V |
| ظرفیت نامی | 200 هارت |
| حداکثر جریان شارژ | 100A |
| مدل سلول | 3.2V 100Ah |
| سطح حفاظت | IP51 |
| دمای کار | -20°C تا 60°C |
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| قدرت خروجی نامی | ۵۰۰۰ وات |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240 ولت |
| فرکانس خروجی | 50/60 هرتز |
| انحراف کل خروجی | <3٪ |
| حداکثر کارایی تبدیل | 93.6 درصد |
| کارایی MPPT | 99.9 درصد |