| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Κατηγορία ενέργειας | 100,24 kWh |
| Διορισμένη τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200 αλυσίδες. |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Μοντέλο κυττάρου | 3.2V 100Ah |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος εξόδου | 5000W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz |
| Συνολική στρέβλωση της έκδοσης | < 3% |
| Μέγιστη απόδοση μετατροπής | 930,6% |
| Αποτελεσματικότητα MPPT | 990,9% |