| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αυτό το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας κορυφαίας μάρκας είναι εξοπλισμένο με κύτταρα μπαταρίας LiFePO4 βαθμού Α που παρέχουν 6000 κύκλους βαθιάς φόρτισης.και στοιβάσιμο σχέδιο 4 στρωμάτων που επιτρέπει την λειτουργία plug-and-play, εύκολη εγκατάσταση και επέκταση της χωρητικότητας, εξοικονομώντας ταυτόχρονα εσωτερικό χώρο και επιτρέποντας την άνευ κόστους μετεγκατάσταση.Είναι ιδανικό για συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας., και έρχεται με ολοκληρωμένες προστασίες ασφάλειας, διεθνείς πιστοποιήσεις, λειτουργίες παρακολούθησης σε πραγματικό χρόνο, καθώς και διεπαφές επικοινωνίας CAN2.0 και RS485 για απρόσκοπτη ενσωμάτωση του συστήματος.
| Κατηγορία ενέργειας | 50,12 kWh |
| Διορισμένη τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 400Ah |
| Μέγιστη φόρτιση | 200A |
| Τύπος κυττάρου | 3.2V 100Ah |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Μέγεθος | 610*440*985mm |
| Κατηγορία ισχύος εξόδου | 10kW |
| Δυναμική τάση | 220/230/240V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz |
| Μέγιστη απόδοση μετατροπής | 930,6% |
| Αποτελεσματικότητα MPPT | 990,9% |
| Προστασία | Υπερστροφή/Σύνδρομο συντόμευσης/Υπερτάθεια/Αποσταλεί από απόσταση |
| Διάμετροι μετατροπέα | 610*440*225mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 27 κιλά |