| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
این سیستم ذخیرهسازی انرژی با برند برتر مجهز به سلولهای باتری Grade A LiFePO4 است که 6000 چرخه شارژ عمیق را ارائه میکند، دارای طراحی 4 لایه ماژولار، متحرک و روی هم است که عملکرد پلاگین و بازی، نصب آسان و افزایش ظرفیت را امکانپذیر میکند، در حالی که در فضای داخلی صرفهجویی میکند و امکان جابجایی بدون زحمت را فراهم میکند. با سازگاری با جریان شارژ و تخلیه بالا، کاملاً برای سیستمهای ذخیره انرژی خورشیدی مناسب است و با حفاظتهای ایمنی جامع، گواهیهای بینالمللی، عملکردهای نظارت زمان واقعی، و همچنین رابطهای ارتباطی CAN2.0 و RS485 برای یکپارچهسازی سیستم یکپارچه ارائه میشود.
| انرژی رتبه بندی شده | 5.12 کیلووات ساعت |
| ولتاژ نامی | 51.2 ولت |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 400Ah |
| حداکثر شارژ | 200A |
| نوع سلول | 3.2 ولت 100 آمپر ساعت |
| درجه حفاظت | IP51 |
| ابعاد | 610*440*985mm |
| توان خروجی نامی | 10 کیلو وات |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240 ولت |
| فرکانس خروجی | 50/60 هرتز |
| حداکثر راندمان تبدیل | 93.6٪ |
| کارایی MPPT | 99.9٪ |
| حفاظت ها | اضافه جریان / اتصال کوتاه / اضافه ولتاژ / خاموش شدن از راه دور |
| ابعاد اینورتر | 610*440*225mm |
| وزن ناخالص | 27 کیلوگرم |