| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
با استفاده از سلول های لیفپو4 درجه A این باتری ذخیره انرژی دارای بیش از 6000 چرخه عمیق برای عمر بسیار طولانی است.طراحی سه لایه ای قابل جمع و جور امکان نصب پلگ و پلی و گسترش ظرفیت بدون تلاش را فراهم می کند، صرفه جویی در فضای داخلی ارزشمند در حالی که ارائه عملکرد شارژ / تخلیه بالا. به طور کامل برای سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی طراحی شده است، دارای حفاظت های جامع از ایمنی است.گواهینامه های بین المللی، و نظارت در زمان واقعی، به علاوه رابط های ارتباطی CAN2.0/RS485 برای یکپارچه سازی سیستم".
| انرژی نامی | 5.12kWh |
| ولتاژ نامی | 51.2V |
| ظرفیت نامی | 300 هارت |
| حداکثر بار | 150A |
| نوع سلول | 3.2V 100Ah |
| درجه حفاظت | IP51 |
| ابعاد | ۶۱۰*۴۴۰*۸۲۵ میلی متر |
| دمای عملیاتی | 20°C تا 60°C |
| قدرت خروجی نامی | 10 کیلووات |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240 ولت |
| فرکانس خروجی | 50/60 هرتز |
| حداکثر کارایی تبدیل | 93.6 درصد |
| کارایی MPPT | 99.9 درصد |
| حفاظت | جریان بیش از حد / مدار کوتاه / ولتاژ بالا / خاموش کردن از راه دور |
| ابعاد اینورتر | ۶۱۰*۴۴۰*۲۲۵ میلی متر |
| وزن ناخالص | 27 کیلوگرم |