| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
"Üst düzey marka A sınıfı LiFePO4 hücreleriyle üretilen bu enerji depolama pili, ultra uzun hizmet ömrü için 6000'den fazla derin döngüye sahiptir. Modüler, istiflenebilir 3 katmanlı tasarımı, tak ve çalıştır kurulumunu ve zahmetsiz kapasite genişletmeyi mümkün kılarak, yüksek şarj/deşarj performansı sunarken değerli iç mekan alanından tasarruf sağlar. Güneş enerjisi depolama sistemleri için mükemmel şekilde tasarlanmış olup, kapsamlı güvenlik korumaları, uluslararası sertifikalar ve gerçek zamanlı izlemenin yanı sıra kesintisiz iletişim için CAN2.0/RS485 iletişim arayüzlerine sahiptir. sistem entegrasyonu."
| Anma Enerjisi | 5.12kWh |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Nominal Kapasite | 300Ah |
| Maksimum Şarj | 150A |
| Hücre Tipi | 3.2V 100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP51 |
| Boyutlar | 610*440*825mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°~60° |
| Nominal Çıkış Gücü | 10kW |
| Çıkış Gerilimi | 220/230/240V |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz |
| Maksimum Dönüşüm Verimliliği | %93,6 |
| MPPT Verimliliği | %99,9 |
| Korumalar | Aşırı Akım/Kısa Devre/Aşırı Gerilim/Uzaktan Kapatma |
| İnvertör Boyutları | 610*440*225mm |
| Brüt ağırlık | 27 kg |