| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
20kWh Genişletilebilir Ev ve Ticari Güneş Bataryası
Yüksek performanslı A Sınıf LiFePO4 hücreleri ile tasarlanan bu 20,48 kWh'lık yığılabilir enerji depolama sistemi uzun ömürlü ve güvenilir güç için 6000'den fazla derin döngü sağlar.Mobil tasarım özellikleri kolay hareket için entegre makaralar200A maksimum şarj ve 400A maksimum boşaltma akımı ile, çok seviyeli güvenlik korumaları,Gerçek zamanlı BMS izleme ve uluslararası sertifikalar, yüksek kapasiteli güneş enerjisi depolaması için idealdir ve sorunsuz sistem entegrasyonu için CAN2.0 / RS485 arayüzleri ile birlikte gelir.
Pil ayrıntıları
| Adli Voltaj | 51.2V |
| İsimsel Kapasite | 400Ah @ 0.2C |
| İsimlendirilmiş Enerji | 20.48kWh |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 200A / 400A |
| İç Direniş | ≤180mΩ (AC1KHz) |
| Hücre | 3.2V 100Ah, 16S4P |
| Koruma seviyesi | IP51 |
| Boyut | 610*440*760 |
| Ağırlık | 212.9kg |
| Çalışma sıcaklık aralığı | Şarj: 0°C~45°C; boşaltma: -20°C~60°C |
Temel Özellikler
Tipik Uygulamalar