| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
باتری خورشیدی قابل گسترش 20kWh برای خانه و تجارت
با استفاده از سلول های LiFePO4 درجه A با عملکرد بالا، این سیستم ذخیره سازی انرژی 20.48 کیلو واتس، 6000 چرخه عمیق برای انرژی پایدار و قابل اعتماد را ارائه می دهد.ویژگی های طراحی تلفن همراه رولرهای یکپارچه برای حرکت آسان، پشتیبانی از نصب پلگ و پلی بدون ابزار و گسترش ظرفیت انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای فزاینده انرژی. با 200A حداکثر شارژ و 400A حداکثر تخلیه جریان، حفاظت های ایمنی چند سطح,نظارت BMS در زمان واقعی، و گواهینامه های بین المللی، برای ذخیره انرژی خورشیدی با ظرفیت بالا ایده آل است و با رابط های CAN2.0 / RS485 برای ادغام سیستم بدون مشکل ارائه می شود.
جزئیات باتری
| ولتاژ اسمی | 51.2V |
| ظرفیت اسمی | 400Ah @ 0.2C |
| انرژی نامی | 20.48kWh |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 200A / 400A |
| مقاومت درونی | ≤180mΩ (AC1KHz) |
| سلول | 3.2V 100Ah، 16S4P |
| سطح حفاظت | IP51 |
| ابعاد | ۶۱۰*۴۴۰*۷۶۰ |
| وزن | 212.9 کيلوگرم |
| محدوده دمای کاری | شارژ: 0 °C ~ 45 °C; تخلیه: -20 °C ~ 60 °C |
ویژگی های کلیدی
کاربردهای معمول