| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
این سیستم ذخیره سازی انرژی 10 کیلو واتس از سلول های LiFePO4 درجه A با 6000 چرخه عمیق برای عملکرد طولانی مدت استفاده می کند.طراحی موبایل از نصب پلگ و پلی و گسترش آسان پشتیبانی می کند، صرفه جویی در فضای داخلی ارزشمند. با جریان شارژ / تخلیه 100A بالا، حفاظت از ایمنی جامع، نظارت در زمان واقعی و گواهینامه های بین المللی،برای سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی مناسب است، و با رابط های CAN2.0 / RS485 برای ادغام سیستم بدون مشکل ارائه می شود.
| ولتاژ اسمی | 51.2V |
| ظرفیت اسمی | 200Ah @ 0.2C |
| انرژی | 10.24 کیلووات ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 100A / 100A |
| سلول | 3.2V 100Ah، 16S1P |
| سطح حفاظت | IP51 |
| ابعاد | ۶۱۰*۴۴۰*۴۴۰ |
| وزن | 111 کیلوگرم |