| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Ten 10kWh układ magazynowania energii wykorzystuje najwyższej klasy A LiFePO4 ogniwa z 6000+ głębokich cykli dla długotrwałej wydajności.projekt mobilny obsługuje instalację plug-and-play i łatwą rozbudowęZ wysokim prądem ładowania/wyładowania 100A, kompleksowymi zabezpieczeniami bezpieczeństwa, monitorowaniem w czasie rzeczywistym i międzynarodowymi certyfikatami,Jest idealny dla systemów magazynowania energii słonecznej., i jest wyposażony w interfejsy CAN2.0/RS485 dla bezproblemowej integracji systemu.
| Nomienna napięcie | 51.2V |
| Pojemność nominalna | 200Ah @ 0,2C |
| Energia | 100,24 kWh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 100A / 100A |
| Komórka | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Poziom ochrony | IP51 |
| Wymiar | 610*440*440 |
| Waga | 111 kg |