| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu 10kWh istiflenebilir enerji depolama sistemi, uzun süreli performans için 6000'den fazla derin döngüye sahip birinci sınıf A Sınıfı LiFePO4 hücreleri kullanır. 2 katmanlı modüler mobil tasarımı, tak ve çalıştır kurulumunu ve kolay genişletmeyi destekleyerek değerli iç mekan alanından tasarruf sağlar. Yüksek 100A şarj/deşarj akımı, kapsamlı güvenlik korumaları, gerçek zamanlı izleme ve uluslararası sertifikalarla güneş enerjisi depolama sistemleri için mükemmeldir ve sorunsuz sistem entegrasyonu için CAN2.0/RS485 arayüzleriyle birlikte gelir.
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Nominal Kapasite | 200Ah @ 0,2C |
| Enerji | 10,24 kWh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 100A / 100A |
| Hücre | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Koruma Seviyesi | IP51 |
| Boyut | 610*440*440 |
| Ağırlık | 111 kg |