| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Dit stapelbare energieopslagsysteem van 10 kWh maakt gebruik van eersteklas LiFePO4-cellen van klasse A met meer dan 6000 diepe cycli voor langdurige prestaties. Het modulaire, mobiele ontwerp met twee lagen ondersteunt plug-and-play-installatie en eenvoudige uitbreiding, waardoor waardevolle binnenruimte wordt bespaard. Met een hoge laad-/ontlaadstroom van 100 A, uitgebreide veiligheidsbescherming, realtime monitoring en internationale certificeringen is hij perfect voor opslagsystemen voor zonne-energie, en wordt hij geleverd met CAN2.0/RS485-interfaces voor naadloze systeemintegratie.
| Nominale spanning | 51,2V |
| Nominale capaciteit | 200Ah @ 0,2C |
| Energie | 10,24 kWh |
| Maximale laad-/ontlaadstroom | 100A / 100A |
| Cel | 3,2 V 100 Ah, 16S1P |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Dimensie | 610*440*440 |
| Gewicht | 111 kg |