| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
20 kWh uitbreidbare zonnebatterij voor huishoudelijk en commercieel gebruik
Dit 20,48 kWh stapelbare energieopslagsysteem is ontworpen met hoogwaardige LiFePO4-cellen van klasse A en levert meer dan 6000 diepgaande cycli voor langdurige, betrouwbare stroom.mobiele ontwerpkenmerken geïntegreerde rollen voor gemakkelijke bewegingMet 200A maximaal opladen en 400A maximaal ontladen van stroom, veiligheidsbescherming op meerdere niveaus,Het is ideaal voor de opslag van zonne-energie met een hoge capaciteit en wordt geleverd met CAN2.0/RS485-interfaces voor naadloze systeemintegratie.
Details van de batterij
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 400Ah @ 0,2C |
| Nominale energie | 200,48 kWh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200A / 400A |
| Interne weerstand | ≤ 180mΩ (AC1KHz) |
| Cellen | 3.2V 100Ah, 16S4P |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Afmeting | 610*440*760 |
| Gewicht | 2120,9 kg |
| Werktemperatuurbereik | Opladen: 0°C~45°C; ontladen: -20°C~60°C |
Belangrijkste kenmerken
Typische toepassingen