| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
15 kWh uitbreidbare stapelbare zonnebatterij voor thuisgebruik Krachtige energieopslag
Dit stapelbare energieopslagsysteem van 15 kWh is gebouwd met hoogwaardige LiFePO4-cellen van klasse A, die een uitzonderlijke levensduur van meer dan 6000 diepe cycli leveren voor betrouwbaarheid op de lange termijn. Het modulaire, mobiele ontwerp met drie lagen maakt moeiteloze plug-and-play-installatie en flexibele capaciteitsuitbreiding mogelijk, waardoor de efficiëntie van de binnenruimte wordt gemaximaliseerd. Met hoge laad-/ontlaadstromen van 150 A/300 A, uitgebreide veiligheidsbescherming, realtime monitoring en internationale certificeringen is het ideaal voor zonne-energieopslagsystemen met grote capaciteit en wordt het geleverd met CAN 2.0/RS-485-communicatie-interfaces voor naadloze systeemintegratie.
Batterijdetails
| Nominale spanning | 51,2V |
| Nominale capaciteit | @ 0,2C |
| Energie | 10,24 kWh |
| Maximale laad-/ontlaadstroom | 150A / 300A |
| Cel | 3,2 V 100 Ah, 16S3P |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Dimensie | 610*440*440 |
| Gewicht | 111 kg |
| Werktemperatuurbereik | -20℃~60℃ (ontlading); 0℃~45℃ (last) |
Belangrijkste kenmerken
Toepassingen