| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
15kWh Επεκτάσιμη Συγκεντρώσιμη Ηλιακή μπαταρία για το σπίτι Αποθήκευση ενέργειας υψηλής ισχύος
Αυτό το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας 15kWh είναι κατασκευασμένο με κορυφαία κύτταρα LiFePO4 βαθμού Α, που παρέχουν εξαιρετική διάρκεια ζωής 6000+ βαθιών κύκλων για μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.Η κινητή σχεδίαση επιτρέπει την απλή εγκατάσταση plug-and-play και την ευέλικτη επέκταση της χωρητικότηταςΜε υψηλά ρεύματα φόρτισης / εκφόρτισης 150A / 300A, ολοκληρωμένες προστασίες ασφάλειας, παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο και διεθνείς πιστοποιήσεις,είναι ιδανικό για συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας μεγάλης χωρητικότητας και διατίθεται με CAN 2.0/RS-485 διεπαφές επικοινωνίας για απρόσκοπτη ενσωμάτωση συστήματος.
Λεπτομέρειες μπαταρίας
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | @ 0.2C |
| Ενέργεια | 100,24 kWh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 150A / 300A |
| Κύτταρο | 3.2V 100Ah, 16S3P |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Διάσταση | 610*440*440 |
| Βάρος | 111 κιλά |
| Περιοχή θερμοκρασίας εργασίας | -20°C~60°C (αποδέσμευση), 0°C~45°C (φόρτιση) |
Βασικά χαρακτηριστικά
Εφαρμογές