| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
5kWh Συγκεντρώσιμη δομική αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας 5kWh με κορυφαία μπαταρία A LiFePO4, που υποστηρίζει 6000 κύκλους.Διαθέτει plug-and-play εύκολη εγκατάσταση και επέκτασηΜε υψηλά ρεύματα φόρτισης/αποφόρτισης, πολυεπίπεδη προστασία ασφαλείας, πιστοποιήσεις και παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο, είναι ιδανικό για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας.0/RS485 διεπαφές επικοινωνίας για ευέλικτη ενσωμάτωση συστήματος.
Λεπτομέρειες μπαταρίας
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100 χλμ. |
| Ενέργεια | 50,12 kWh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 100A / 100A |
| Κύτταρο | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Επίπεδο προστασίας | 16S1P |
Βασικά χαρακτηριστικά
Εφαρμογές