| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
5 kWh stapelbare modulaire energieopslag voor thuis
Een stapelbaar energieopslagsysteem van 5kWh met een LiFePO4-batterij van topkwaliteit, die 6000 cycli ondersteunt.het heeft plug-and-play eenvoudige installatie en uitbreidingMet hoge laad-/ontladingsstromen, meerlagige veiligheidsbescherming, certificeringen en realtime monitoring is het ideaal voor zonne-energieopslag.0/RS485 communicatie-interfaces voor flexibele systeemintegratie.
Details van de batterij
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5.12 kWh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 100A / 100A |
| Cellen | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Beschermingsniveau | 16S1P |
Belangrijkste kenmerken
Toepassingen