| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
"Gebouwd met LiFePO4-cellen van topkwaliteit, heeft deze energieopslagbatterij meer dan 6000 cycli voor een zeer lange levensduur.Stapelbare 3-laag ontwerp maakt plug-and-play installatie en moeiteloze capaciteit uitbreiding mogelijk, waardoor waardevolle ruimte binnen wordt bespaard en tegelijkertijd een hoge laad-/ontladingsprestatie wordt geboden.internationale certificeringen, en real-time monitoring, plus CAN2.0/RS485-communicatie-interfaces voor naadloze systeemintegratie".
| Nominale energie | 5.12 kWh |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 300Ah |
| Maximale lading | 150A |
| Celtype | 3.2V 100Ah |
| Beschermingsgraad | IP51 |
| Afmetingen | 610*440*825 mm |
| Werktemperatuur | 20°C tot 60°C |
| Nominaal uitgangsvermogen | 10 kW |
| Uitgangsspanning | 220/230/240V |
| Uitgangsfrequentie | 50/60 Hz. |
| Maximale conversie-efficiëntie | 930,6% |
| MPPT-efficiëntie | 990,9% |
| Bescherming | Overstroom/kortsluiting/overspanning/afsluiting op afstand |
| Afmetingen van de omvormer | 610*440*225 mm |
| Bruto gewicht | 27 kg |