| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Κατασκευασμένη με κύτταρα LiFePO4 υψηλής ποιότητας, αυτή η μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας διαθέτει πάνω από 6000 κύκλους για εξαιρετικά μεγάλη διάρκεια ζωής.Ο σχεδιασμός 3 στρωμάτων που μπορεί να συσσωρεύεται επιτρέπει την εγκατάσταση plug-and-play και την απλή επέκταση της χωρητικότητας, εξοικονομώντας πολύτιμο εσωτερικό χώρο ενώ παράλληλα παρέχει υψηλή απόδοση φόρτισης/αφόρτισης.Διεθνείς πιστοποιητικές, και παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο, καθώς και διεπαφές επικοινωνίας CAN2.0/RS485 για απρόσκοπτη ενσωμάτωση του συστήματος".
| Κατηγορία ενέργειας | 50,12 kWh |
| Διορισμένη τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 300Ah |
| Μέγιστη φόρτιση | 150A |
| Τύπος κυττάρου | 3.2V 100Ah |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Μέγεθος | 610*440*825mm |
| Εργασιακή θερμοκρασία | 20°C~60°C |
| Κατηγορία ισχύος εξόδου | 10kW |
| Δυναμική τάση | 220/230/240V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz |
| Μέγιστη απόδοση μετατροπής | 930,6% |
| Αποτελεσματικότητα MPPT | 990,9% |
| Προστασία | Υπερστροφή/Σύνδρομο συντόμευσης/Υπερτάθεια/Αποσταλεί από απόσταση |
| Διάμετροι μετατροπέα | 610*440*225mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 27 κιλά |