| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Dit energiespeel systeem van topmerk is uitgerust met LiFePO4-batterijcellen van klasse A die 6000 ladingscycli leveren.met een vermogen van meer dan 10 W,Met een hoge compatibiliteit van de laad- en ontladingsstroom, is het mogelijk om de installatie van de nieuwe installatie te verbeteren en de capaciteit te vergroten, terwijl de ruimte binnen wordt bespaard en de verhuizing moeiteloos mogelijk is.het is perfect geschikt voor zonne-energieopslagsystemen, en wordt geleverd met uitgebreide veiligheidsbescherming, internationale certificeringen, real-time monitoringfuncties, evenals CAN2.0 en RS485 communicatie-interfaces voor naadloze systeemintegratie.
| Nominale energie | 5.12 kWh |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 400Ah |
| Maximale lading | 200A |
| Celtype | 3.2V 100Ah |
| Beschermingsgraad | IP51 |
| Afmetingen | 610*440*985 mm |
| Nominaal uitgangsvermogen | 10 kW |
| Uitgangsspanning | 220/230/240V |
| Uitgangsfrequentie | 50/60 Hz. |
| Maximale conversie-efficiëntie | 930,6% |
| MPPT-efficiëntie | 990,9% |
| Bescherming | Overstroom/kortsluiting/overspanning/afsluiting op afstand |
| Afmetingen van de omvormer | 610*440*225 mm |
| Bruto gewicht | 27 kg |