| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu üst marka enerji depolama sistemi, 6000 derin şarj döngüsü sağlayan A Sınıfı LiFePO4 pil hücreleriyle donatılmıştır; modüler, mobil ve istiflenebilir 4 katmanlı tasarıma sahip olup tak-çalıştır işlemine, kolay kuruluma ve kapasite genişletmeye olanak tanırken aynı zamanda iç mekan alanından tasarruf sağlar ve zahmetsiz yer değiştirmeye olanak tanır. Yüksek şarj ve deşarj akımı uyumluluğuyla güneş enerjisi depolama sistemleri için mükemmel şekilde uygundur ve kapsamlı güvenlik korumaları, uluslararası sertifikalar, gerçek zamanlı izleme fonksiyonlarının yanı sıra sorunsuz sistem entegrasyonu için CAN2.0 ve RS485 iletişim arayüzleriyle birlikte gelir.
| Anma Enerjisi | 5.12kWh |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Nominal Kapasite | 400 Ah |
| Maksimum Şarj | 200A |
| Hücre Tipi | 3.2V 100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP51 |
| Boyutlar | 610*440*985mm |
| Nominal Çıkış Gücü | 10kW |
| Çıkış Gerilimi | 220/230/240V |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz |
| Maksimum Dönüşüm Verimliliği | %93,6 |
| MPPT Verimliliği | %99,9 |
| Korumalar | Aşırı Akım/Kısa Devre/Aşırı Gerilim/Uzaktan Kapatma |
| İnvertör Boyutları | 610*440*225mm |
| Brüt ağırlık | 27 kg |