| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
15kWh Genişletilebilir İstiflenebilir Ev Güneş Pili Yüksek Güçlü Enerji Depolama
Bu 15kWh istiflenebilir enerji depolama sistemi, uzun vadeli güvenilirlik için 6000'den fazla olağanüstü derin döngü ömrü sunan üst düzey A Sınıfı LiFePO4 hücreleriyle üretilmiştir. 3 katmanlı modüler mobil tasarımı, zahmetsiz tak ve çalıştır kurulumuna ve esnek kapasite genişletmeye olanak tanıyarak iç mekan verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Yüksek 150A/300A şarj/deşarj akımları, kapsamlı güvenlik korumaları, gerçek zamanlı izleme ve uluslararası sertifikalarla, büyük kapasiteli güneş enerjisi depolama sistemleri için idealdir ve sorunsuz sistem entegrasyonu için CAN 2.0/RS-485 iletişim arayüzleriyle birlikte gelir.
Pil Detayları
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Nominal Kapasite | @ 0,2C |
| Enerji | 10,24 kWh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 150A / 300A |
| Hücre | 3.2V 100Ah, 16S3P |
| Koruma Seviyesi | IP51 |
| Boyut | 610*440*440 |
| Ağırlık | 111 kg |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C~60°C (Deşarj); 0°C~45°C (Şarj) |
Temel Özellikler
Uygulamalar