| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
5kWh Yüklenebilir Modüler Ev Enerji Depolama
6000 döngüyü destekleyen, üst düzey A LiFePO4 bataryası olan, yığılabilir 5kWh enerji depolama sistemi.Plug-and-play kolay kurulum ve genişleme özelliğine sahiptirYüksek şarj / boşaltma akımları, çok katmanlı güvenlik koruması, sertifikalar ve gerçek zamanlı izleme ile güneş enerjisi depolaması için idealdir. CAN2 ile donatılmıştır.Esnek sistem entegrasyonu için 0/RS485 iletişim arayüzleri.
Pil ayrıntıları
| Adli Voltaj | 51.2V |
| İsimsel Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5.12kWh |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 100A / 100A |
| Hücre | 3.2V 100Ah, 16S1P |
| Koruma seviyesi | 16S1P |
Temel Özellikler
Başvurular