| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
5kWh ذخیره سازی انرژی خانه ماژولار قابل انباشت
سیستم ذخیره سازی انرژی 5kWh با باتری LiFePO4 درجه بالا، که از 6000 چرخه پشتیبانی می کند.این ویژگی های پلگ و پلی آسان نصب و گسترش، صرفه جویی در فضای داخلی. با جریان های شارژ / تخلیه بالا، حفاظت از ایمنی چند لایه ای، گواهینامه ها و نظارت در زمان واقعی، برای ذخیره انرژی خورشیدی ایده آل است. مجهز به CAN2.رابط های ارتباطی 0/RS485 برای ادغام سیستم انعطاف پذیر.
جزئیات باتری
| ولتاژ اسمی | 51.2V |
| ظرفیت اسمی | 100 هارت |
| انرژی | 5.12kWh |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 100A / 100A |
| سلول | 3.2V 100Ah، 16S1P |
| سطح حفاظت | 16S1P |
ویژگی های کلیدی
درخواست ها