| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Ten najwyższej klasy system magazynowania energii jest wyposażony w ogniwa akumulatorowe LiFePO4 klasy A zapewniające 6000 cykli głębokiego ładowania, charakteryzujący się modułową, mobilną i 4-warstwową konstrukcją z możliwością układania w stosy, która umożliwia działanie typu plug-and-play, łatwą instalację i zwiększanie pojemności, jednocześnie oszczędzając miejsce w pomieszczeniu i umożliwiając łatwe przenoszenie. Dzięki wysokiej kompatybilności prądów ładowania i rozładowywania doskonale nadaje się do systemów magazynowania energii słonecznej i jest wyposażony w kompleksowe zabezpieczenia bezpieczeństwa, międzynarodowe certyfikaty, funkcje monitorowania w czasie rzeczywistym, a także interfejsy komunikacyjne CAN2.0 i RS485 zapewniające bezproblemową integrację systemu.
| Energia znamionowa | 5,12 kWh |
| Napięcie znamionowe | 51,2 V |
| Pojemność znamionowa | 400Ah |
| Maksymalne obciążenie | 200A |
| Typ komórki | 3,2 V 100 Ah |
| Stopień ochrony | IP51 |
| Wymiary | 610*440*985mm |
| Znamionowa moc wyjściowa | 10kW |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240 V |
| Częstotliwość wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna wydajność konwersji | 93,6% |
| Wydajność MPPT | 99,9% |
| Zabezpieczenia | Przetężenie/zwarcie/przepięcie/zdalne wyłączenie |
| Wymiary falownika | 610*440*225mm |
| Waga brutto | 27 kg |