| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Energii znamionowej | 100,24 kWh |
| Napęd nominalny | 51.2V |
| Pojemność nominalna | 200Ah |
| Maksymalny prąd ładowania | 100A |
| Model komórki | 3.2V 100Ah |
| Poziom ochrony | IP51 |
| Temperatura pracy | -20°C~60°C |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Moc wyjściowa nominalna | 5000 W |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240V |
| Częstotliwość wyjścia | 50/60Hz |
| Wynik całkowite zakłócenie | < 3% |
| Maksymalna wydajność konwersji | 930,6% |
| Skuteczność MPPT | 990,9% |