| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominale energie | 10,24 kWh |
| Nominale spanning | 51,2V |
| Nominaal vermogen | 200 Ah |
| Maximale laadstroom | 100A |
| Celmodel | 3,2 V 100 Ah |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Werktemperatuur | -20℃~60℃ |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 5000W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240V |
| Uitgangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Uitvoer totale vervorming | <3% |
| Maximale conversie-efficiëntie | 93,6% |
| MPPT-efficiëntie | 99,9% |