| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
INWERTER HYBRYDOWY 1500W-12V
Szczegół
| ARKUSZ DANYCH | 8KW 10,2 kW 12KW |
| MOC ZNAMIONOWA | 8000 W 10200 W 12000 W |
| WEJŚCIE | |
| Woltaż | 230 V |
| Możliwość wyboru zakresu napięcia | 170–280 VAC (dla komputerów osobistych) 90–280 VAC (dla sprzętu domowego) |
| Numer modułu śledzącego MPPT | 2 |
| Maksymalny prąd wejściowy PV | 27 A*2 (maks. 40 A) |
| Zakres częstotliwości | 50 Hz/60 Hz (automatyczne wykrywanie) |
| WYJŚCIE | |
| Regulacja napięcia AC (tryb bateryjny) | 230VAC±5% |
| Moc udarowa | 16000VA 20400VA 24000VA |
| Wydajność (szczyt) PV do INV | 97% |
| Wydajność (szczytowa) akumulatora do INV | 94% |
| Czas transferu | 10 ms (dla komputerów osobistych); 20 ms (dla urządzeń domowych) |
| Port wyjściowy | Podwójne wyjście (opcjonalnie) |
| Przebieg | Czysta fala sinusoidalna |
| AKUMULATOR I ŁADOWARKA AC | |
| Napięcie akumulatora | 48 V prądu stałego |
| Zmienne napięcie ładowania | 54 V prądu stałego |
| Ochrona przed przeładowaniem | 61 V prądu stałego |
| Maksymalny prąd ładowania | 160 A (z sieci) |
| Wyświetlacz SOC | Pokazuje stan naładowania baterii w procentach i napięciu |
| Tryb spania | TAK |
| Możliwość wyboru odcięcia dolnego napięcia akumulatora | 40 V-49 V |
| Bateria Możliwość wyboru zakresu wysokiego napięcia | 50 V-60 V |
| Działa bez baterii | TAK |
| ŁADOWARKA SŁONECZNA | |
| Maksymalna moc PVArray | 10000 W 12000 W 13000 W |
| Zakres MPPT przy napięciu roboczym | 60-450 V prądu stałego |
| Maksymalne napięcie obwodu otwartego PVArray | 500 V prądu stałego |
| Energia miejska | 160A |
| Maksymalna wydajność | 98% |
| FIZYCZNY | |
| Wymiary, gł. × szer. × wys. (mm) | 128*300*363 |
| Masa netto (kg) | 16,5 18 19 |
| Interfejs komunikacyjny | USB/RS232/RS485/WIFI (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz LCD | Ogólne LCD |
| ŚRODOWISKO OPERACYJNE | |
| Wilgotność | Wilgotność względna od 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy | 0°C - 55°C |
| Temperatura przechowywania | -15 ℃-60 ℃ |
| Wodoodporny stopień | IP21 |