| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
1500W-12V ΥΒΡΙΔΙΚΟΣ INVERTER
Λεπτομέρεια
| ΦΥΛΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ | 8 KW 10,2 KW 12 KW |
| ονομαστική ΙΣΧΥΣ | 8000W 10200W 12000W |
| ΕΙΣΑΓΩΓΗ | |
| Δυναμικό | 230 VAC |
| Επιλέξιμο εύρος τάσης | 170-280 VAC (για προσωπικούς υπολογιστές) 90-280 VAC (για οικιακές συσκευές) |
| Αριθμός παρακολούθησης MPPT | 2 |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου Φ/Β | 27 A*2 (Μέγ. 40 Α) |
| Εύρος Συχνοτήτων | 50 Hz/60 Hz (Αυτόματη ανίχνευση) |
| ΠΑΡΑΓΩΓΗ | |
| Ρύθμιση τάσης AC (Batt.Mode) | 230VAC±5% |
| Ισχύς υπέρτασης | 16000VA 20400VA 24000VA |
| Απόδοση (Αιχμή) PVto INV | 97% |
| Αποδοτικότητα (Αιχμή) Μπαταρία σε INV | 94% |
| Χρόνος Μεταφοράς | 10 ms (για προσωπικούς υπολογιστές), 20 ms (για οικιακές συσκευές) |
| Θύρα εξόδου | Διπλή έξοδος (Προαιρετικό) |
| Κυματομορφή | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ & AC | |
| Τάση μπαταρίας | 48 VDC |
| Κυμαινόμενη Τάση Φόρτισης | 54 VDC |
| Προστασία από υπερφόρτιση | 61 VDC |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 160 A (Από πλέγμα) |
| Οθόνη SOC | Εμφανίζει την κατάσταση φόρτισης της μπαταρίας σε ποσοστό και σε τάση επίσης |
| Λειτουργία ύπνου | ΝΑΙ |
| Δυνατότητα επιλογής αποκοπής χαμηλής τάσης μπαταρίας | 40V-49V |
| Μπαταρία Επιλογή εύρους υψηλής τάσης | 50V-60V |
| Λειτουργεί χωρίς μπαταρία | ΝΑΙ |
| ΗΛΙΑΚΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ | |
| Μέγιστη ισχύς PVAray | 10000W 12000W 13000W |
| MPPTRange @Τάση λειτουργίας | 60-450 VDC |
| Μέγιστη τάση ανοιχτού κυκλώματος PVAray | 500 VDC |
| Δημοτικός ηλεκτρισμός | 160Α |
| Μέγιστη Αποδοτικότητα | 98% |
| ΦΥΣΙΚΟΣ | |
| Διάσταση,Δ×Π×Υ(mm) | 128*300*363 |
| Καθαρό βάρος (κιλά) | 16.5 18 19 |
| Διεπαφή επικοινωνίας | USB/RS232/RS485/WIFI (Προαιρετικό) |
| Οθόνη LCD | Γενική οθόνη LCD |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ | |
| Υγρασία | Σχετική υγρασία 5% έως 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C - 55°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15℃-60℃ |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP21 |