| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
اینورتر هایبریدی 1500 ولت تا 12 ولت
جزئیات
| DATASHEET | 8KW 10.2KW 12KW |
| قدرت نامی | 8000W 10200W 12000W |
| ورودی | |
| ولتاژ | 230 VAC |
| محدوده ولتاژ قابل انتخاب | 170-280 VAC ((برای کامپیوترهای شخصی)) 90-280 VAC ((برای لوازم خانگی)) |
| شماره ردیاب MPPT | 2 |
| حداکثر جریان ورودی PV | 27 A*2 ((حداکثر 40A) |
| محدوده فرکانس | 50 هرتز/60 هرتز ((تشخیص خودکار) |
| محصول | |
| تنظیم ولتاژ AC ((Batt.Mode) | 230VAC±5٪ |
| قدرت افزایش | 16000VA 20400VA 24000VA |
| بهره وری ((افق) PV به INV | 97 درصد |
| کارایی ((افزایش) باتری به INV | 94 درصد |
| زمان انتقال | 10 ms ((برای کامپیوترهای شخصی) ؛20 ms ((برای لوازم خانگی)) |
| پورت خروجی | خروجی دوگانه ((اختیاری) |
| شکل موج | امواج سینوس خالص |
| باتری و شارژر AC | |
| ولتاژ باتری | 48 VDC |
| ولتاژ بار شناور | 54VDC |
| حفاظت از شارژ بیش از حد | ۶۱VDC |
| حداکثر جریان شارژ | 160 A ((از شبکه) |
| صفحه نمایش SOC | حالت شارژ باتری را در درصد و ولتاژ نیز نشان می دهد |
| حالت خواب | بله |
| ولتاژ باتری کم قطع قابل انتخاب | ۴۰-۴۹ ولت |
| باتری محدوده ولتاژ بالا قابل انتخاب | 50 ولت تا 60 ولت |
| بدون باتری کار می کنه | بله |
| شارژر خورشیدی | |
| حداکثر قدرت PVArray | 10000 وات 12000W 13000W |
| MPPTRange @ ولتاژ کار | 60 تا 450 VDC |
| حداکثر ولتاژ مدار باز PVArray | 500 VDC |
| برق شهری | 160A |
| حداکثر کارایی | ۹۸% |
| فزیکی | |
| ابعاد،D×W×H(mm) | 128*300*363 |
| وزن خالص ((کیلوگرم) | 16.5 18 19 |
| رابط ارتباطی | USB/RS232/RS485/WIFI ((اختیاری) |
| صفحه نمایش LCD | صفحه LCD عمومی |
| محیط عملیاتی | |
| رطوبت | 5 تا 95 درصد رطوبت نسبی ((غیر فشرده سازی) |
| دمای کار | 0°C - 55°C |
| دمای ذخیره سازی | -15°C تا 60°C |
| ضد آب درجه | IP21 |