| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
دیزل ژنراتور اینورتر هیبریدی کم ولتاژ 3 فاز صنعتی با پشتیبانی از دیزل ژنراتور
این اینورتر هیبریدی 3 فاز صنعتی کم ولتاژ مستقیماً از دیزل ژنراتورها بدون مبدل اضافی پشتیبانی می کند. دارای صفحه نمایش لمسی رنگی و حفاظت IP65 است و از کوپلینگ AC برای مقاوم سازی سیستم های خورشیدی موجود پشتیبانی می کند. با حداکثر جریان شارژ/دشارژ 190 آمپر، امکان 6 تنظیمات شارژ/دشارژ دوره زمانی را فراهم می کند. تا 10 واحد موازی در حالت روشن/خاموش شبکه و چندین اتصال موازی باتری پشتیبانی میکند و کنترل انرژی پایدار و انعطافپذیر را برای مصارف صنعتی فراهم میکند.
مشخصات
| حداکثر توان خروجی AC | 6600 وات |
| جریان خروجی نامی | 8.7A |
| فرکانس خروجی | 50/60 هرتز |
| ولتاژ خروجی | 230/400Vac (3 فاز) |
| حداکثر کارایی | 97.6٪ |
| حداکثر جریان شارژ | 120A |
| حداکثر جریان تخلیه | 120A |
| دمای عملیاتی | -40 ~ 60+ |
ویژگی های کلیدی
برنامه های کاربردی