| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Endüstriyel 3 Fazlı Alçak Gerilim Hibrit Inverter Dizel Jeneratör Destekli
Bu endüstriyel 3 fazlı düşük voltajlı hibrit invertör, ekstra dönüştürücü olmadan dizel jeneratörleri doğrudan destekler. Renkli bir dokunmatik ekrana ve IP65 korumasına sahiptir ve mevcut güneş enerjisi sistemlerini yenilemek için AC bağlantısını destekler. Maksimum 190A şarj/deşarj akımıyla 6 zaman aralıklı şarj/deşarj ayarına olanak tanır. Şebekeye bağlı/şebekesiz modda 10 adede kadar paralel üniteyi ve çoklu akü paralel bağlantısını destekleyerek endüstriyel kullanım için istikrarlı ve esnek enerji kontrolü sağlar.
Özellikler
| Maksimum AC Çıkış Gücü | 6600W |
| Nominal Çıkış Akımı | 8.7A |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 230/400Vac (3 Faz) |
| Maksimum Verimlilik | %97,6 |
| Maksimum Şarj Akımı | 120A |
| Maksimum Boşaltma Akımı | 120A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+60°C |
Temel Özellikler
Uygulamalar